Middle Earth Shadow of War Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

Middle Earth Shadow of War Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü,  Middle Earth Shadow of War, orta dünya temalı macera ve aksiyon oyunudur. Middle Earth Shadow of War PC sürümü...
Middle Earth Shadow of War Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü
Middle Earth Shadow of War Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

 1- Uyumluluk ayarlarını kontrol etmemiz gerekir.  Uyumluluk ayarlarını değiştirmek için önce uygulamanın üzerine sağ tıklayıp özellikler demelisiniz. Daha sonra "uyumluluk" sekmesine tıklayın.Daha sonra işletim sistemini seçmelisiniz. (Sizin işletim sistemi hangisi ise onu seçin)

  2- DEP (Veri Yürütme Engellemesi)'i Kapatmamız gerekir.  Denetim Masası > Gelişmiş Sistem Ayarları > burada "gelişmiş" sekmesine tıklayın ve "performans" bölümündeki "ayarlar" butonuna basın. Sonrasında "Veri Yürütme Engellemesi" ve buradan "sekmesini tıklayın. Seçtiklerim dışında kalan tüm windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç:" işaretleyin. "Ekle" butonuna basarak oyunun exe'sini bu alana ekleyin. Uygula, tamam diyerek kapatın.

  3- Güncellemek Crack Yapmak Oyun orjinal değil ise crack yapan korsan yazılımcıların hazırladığı crack'ları indirebilir, güncelleyebilirsiniz.

  DİPNOT: Çoğu oyun ve uygulama için bazı yazılımlara ihtiyaç duyar. En önemlileri .NET FrameworkDirectX ve Visual C++'dır. Bunları yüklemek gerekir. Uygulamalar zaten yüklü ise güncelleme yapmamız, yeni versiyonunu indirmemiz gerekmektedir.

10 yorum:

 1. Veri yürütme engellemesi olmuyor. 64 bit olduğu için hata veriyor.

  YanıtlaSil
 2. Başlattan arama çubuğuna cmd yazıp entera basın.
  Gelen arama sonuçlarında cmd.exe’ye sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırı seçin.
  Eğer yönetici onayı veya şifre istenirse yönetici şifrenizi girin veya onaylayın.
  Gelen komut satırına aynen bcdedit.exe /set {current} nx OptIn komutunu yazıp enter tuşuna basın.
  Komut penceresini kapatıp bilgisayarınızı yeniden başlatıp DEP seçeneklerini kontrol edin.
  Eğer bu işlem işe yaramaz ise 1. adımdan itibaren aynı işlemleri uygulayarak 4. maddedeki komutun yerine bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOn komutunu aynen girerek enter tuşuna basın.
  Komut penceresini kapatarak bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  Eğer yukarıdaki adımlar da sisteminizdeki sorunu çözemiyor ise EMET (Enhanced Mitigation Experience Toolkit) yazılımını indirerek bilgisayarınıza kurun.
  Programı açın ve configure systemi tıklayarak DEP ayarlarını değiştirin.
  Programı kapatıp bilgisayarınızı yeniden başlatın.

  YanıtlaSil
 3. Merhaba dediklerinizi yaptım fakat halen çalışmayı durdurdu hatası alıyorum 2 farklı kaynaktan yükledim oyunu ikisinde de aynı hata ile karşılaşıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunları yapmanıza rağmen sorun çözülmediyse sisteminizde sorun olabilir .

   Sil
 4. DirectX güncel sürümünü yüklediğimde sorun çözüldü çok teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 5. Merhaba oyunu indirdim ama yanında crack çıkmadı ve çalışmayı durdurdu hatası alıyorum acaba crack olmadığından mıdır yardımcı olur musunuz lütfen :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyun orjinal olmadığı için crack yapılması gereklidir. Biz crack dosyaları paylaşamıyoruz. Başka sitelerden düzgün fixlenmiş crack dosyasını temin ederseniz sorunsuz bir şekilde oyuna giriş yapabilirsiniz.

   Sil
 6. Merhaba DEP e eklemeye çalışırken 64 bit olmadığı için eklenmiyor hatasını veriyor başka bir crackle değiştirsek sorun çözülürmü acaba.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba

   Evet CRACK değiştirirseniz sorun çözülür.

   Ayrıca:
   .NET Framework, DirectX ve Visual C++ programlarının güncel sürümlerini yüklediğinizden emin olun.

   Sil


Yorum Yaparak Sitenizin Adresini Verebilir, Tanıtımına Yardımcı Olabilirsiniz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.