Fifa 2018 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

Fifa 2018 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü, Fifa 18, bu sene yine PC, Xbox One ve Playstation için geliyor. Spor Toto Süper Lig ve Türkçe dil desteği yine bu oyunda olacak. Frostibite oyun motoru oyunun tamamına yansıtılmış. Çok daha gerçekçi bir oyun bizi bekliyor. Çok beğenilen Alex Hunter modu da geliştirilmiş. Artık dünyanın farklı yerlerinden takımları tercih edebileceksiniz. Cristiano Ronaldo bu yıl oyunun kapağında yer alıyor. 

Fifa 2018 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü
Fifa 2018 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

 1- Uyumluluk ayarlarını kontrol etmemiz gerekir.  Uyumluluk ayarlarını değiştirmek için önce uygulamanın üzerine sağ tıklayıp özellikler demelisiniz. Daha sonra "uyumluluk" sekmesine tıklayın.Daha sonra işletim sistemini seçmelisiniz. (Sizin işletim sistemi hangisi ise onu seçin)

  2- DEP (Veri Yürütme Engellemesi)'i Kapatmamız gerekir.  Denetim Masası > Gelişmiş Sistem Ayarları > burada "gelişmiş" sekmesine tıklayın ve "performans" bölümündeki "ayarlar" butonuna basın. Sonrasında "Veri Yürütme Engellemesi" ve buradan "sekmesini tıklayın. Seçtiklerim dışında kalan tüm windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç:" işaretleyin. "Ekle" butonuna basarak oyunun exe'sini bu alana ekleyin. Uygula, tamam diyerek kapatın.

  3- Güncellemek Crack Yapmak Oyun orjinal değil ise crack yapan korsan yazılımcıların hazırladığı crack'ları indirebilir, güncelleyebilirsiniz.

  DİPNOT: Çoğu oyun ve uygulama için bazı yazılımlara ihtiyaç duyar. En önemlileri .NET FrameworkDirectX ve Visual C++'dır. Bunları yüklemek gerekir. Uygulamalar zaten yüklü ise güncelleme yapmamız, yeni versiyonunu indirmemiz gerekmektedir.

4 yorum:

 1. 64 BİT UYGULANAMIYOR DİYOR NE YAPMAM GEREK

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başlattan arama çubuğuna cmd yazıp entera basın.
   Gelen arama sonuçlarında cmd.exe’ye sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırı seçin.
   Eğer yönetici onayı veya şifre istenirse yönetici şifrenizi girin veya onaylayın.
   Gelen komut satırına aynen bcdedit.exe /set {current} nx OptIn komutunu yazıp enter tuşuna basın.
   Komut penceresini kapatıp bilgisayarınızı yeniden başlatıp DEP seçeneklerini kontrol edin.
   Eğer bu işlem işe yaramaz ise 1. adımdan itibaren aynı işlemleri uygulayarak 4. maddedeki komutun yerine bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOn komutunu aynen girerek enter tuşuna basın.
   Komut penceresini kapatarak bilgisayarınızı yeniden başlatın.
   Eğer yukarıdaki adımlar da sisteminizdeki sorunu çözemiyor ise EMET (Enhanced Mitigation Experience Toolkit) yazılımını indirerek bilgisayarınıza kurun.
   Programı açın ve configure systemi tıklayarak DEP ayarlarını değiştirin.
   Programı kapatıp bilgisayarınızı yeniden başlatın.

   Sil
  2. Abi ikinci dedigini yaptım smdıde dip ayarı degıstırılınmıyo

   Sil
 2. Aynı şekilde bende de bu hata var calismayi durdurdu hatasi lutfen tardimci olun

  YanıtlaSil


Yorum Yaparak Sitenizin Adresini Verebilir, Tanıtımına Yardımcı Olabilirsiniz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.